2.Siirt Kitap Fuarında Bulabileceğiniz 7 Güzel Şey

2.Siirt Kitap Fuarında Bulabileceğiniz 7 Güzel Şey

2.Siirt Kitap Fuarı bu sene, geçtiğimiz yıla nazaran daha büyük,  daha eğlenceli, daha yardımsever! Artan yayınevi sayısı, birçok yazar söyleşi ve imza programları, sosyal sorumluluk projeleri, yardım kampanyaları ile 2.Siirt Kitap Fuarı altı gün boyunca iyi bir şeyler yapmak isteyenler için çok güzel fırsatlar sunuyor.

 

1.19 yazar ile bir araya gelmek.

Siirt Kitap Fuarı Yazar Listesi

19 usta kalem 2.Siirt Kitap Fuarı’nda sizlerle buluşuyor. Yazarlarımızla edebiyatı, şiiri, tarihi, hayatı, demokrasiyi ve Türkiye’yi konuşacağız.

 

2. 80 farklı yayınevi, on binlerce kitap!

Siirt Kitap Fuarı

80 farklı yayınevi tüm kitaplarıyla 2.SiirtKitap Fuarı’nda! Romanlar, tarih kitapları, çocuk kitapları, edebiyat klasikleri, dini kitaplar ve diğer tüm kategorilerde onbinlerce kitap elimizin altında!

 

3. Fuara özel muhteşem indirimler.

indirim-tek

Evdeki hesapların çarşıya uyması için yayıncılardan Siirt Kitap Fuarına özel %30 – %50 arasında indirim fırsatları.

 

4. #SiirteBirKitapGönder kampanyası.

Siirte Bir Kitap Gönder

Siirt’te yeni kurulan kütüphane için Siirt Kitap Fuarı kapsamında düzenlenen #SiirteBirKitapGönder kampanyası ile yayınevleri, yazarlar başta olmak üzere yardımcı olmak isteyen herkesten kitap bağışı toplanıyor. Ayrıntılı bilgi: http://www.siirtkitapfuari.com/siirtebirkitapgonder/

5. Minik öğrencilere 20bin TL değerinde alışveriş çeki!

siirt-ogrenci

Siirt Valiliği, merkez ve köy ilköğretim öğrencilerinin kitap satın alabilmesi için her öğrenciye 10TL’lik hediye çeki veriyor. Öğrenciler öğretmenlerinin eşliğinde bu kuponları yayınevlerine vererek istedikleri kitapları satın alabilecekler.

 

 

6. Ömür boyu kalacak hatıralar.

imza-kitap

Sevdiğiniz yazarların sevdiğiniz kitapları için imza alabilecek, onlarla konuşabilecek, ömür boyu sizinle kalacak hatıralar edineceksiniz.

 

 

7. Güzel vakit geçirmek.

Siirt Kitap Fuarı Eğlence

Ve her şeyden önemlisi altı gün boyunca güzel vakit geçireceğiz!

By | 2017-03-15T14:45:30+00:00 Mart 30th, 2015|Genel|0 Comments

Leave A Comment